AVATalk Language Schools

موسسه آموزشی فرهنگی آواتاک پردیس ارومیه

موسسه زبانهای خارجی آواتاک از سال 1385 تاکنون در زمینه تدریس و ترجمه کلیه متون از زبان انگلیسی به فارسی، ترجمه متون فارسی به زبان انگلیسی، ترجمه متون ترکی استانبولی به فارسی و ترجمه متون فارسی به ترکی استانبولی مشغول به فعالیت می باشد. نیاز روبه رشد در ترجمه دقیق یک متن با توجه به ارتباط و همکاری بسیاری از اشخاص، موسسات، شرکتها، ارگانها و سازمانها با کشورهای مختلف جهان و لزوم راه اندازی و ارتباط این افراد با طرف های خود در کشورهای مختلف، ما را بر آن داشت تا بخش اینترنتی ترجمه تخصصی را راه اندازی کنیم. لذا در راستای ارائه خدمات گسترده در زمینه ترجمه به عموم هموطنان عزیز بخش تخصصی ترجمه زبان انگلیسی و ترجمه تخصصی زبان ترکی استانبولی در موسسه راه اندازی گردید.

بخش ترجمه موسسه، کار ترجمه متون فارسی به انگلیسی، ترجمه متون فارسی به ترکی استانبولی و یا ترجمه تخصصی متون انگلیسی به فارسی و ترجمه تخصصی متون ترکی استانبولی به فارسی را پشتیبانی می نماید. بخش ترجمه موسسه افتخار دارد که با بکارگیری گروهی از اساتید مجرب و شناخته شده در زمینه ترجمه تخصصی متون می تواند خدمات گسترده ای در بخش ترجمه زبان انگلیسی و ترجمه ترکی استانبولی را ارائه نماید. مترجمین و اساتید مترجم در بخش ترجمه موسسه همواره مشتری مداری و ترجمه دقیق و ترجمه در موعد مقرر را، سرلوحه خود قرار داده اند.

بخش ترجمه موسسه شامل کارگروه های تخصصی ترجمه در زمینه های ترجمه دانشجویی، ترجمه تحقیقات، ترجمه پایان نامه های دانشگاهی، ترجمه تخصصی متون عمومی، ترجمه تخصصی بروشورها و کاتالوگ ها، ترجمه کتاب و مقالات، ترجمه تخصصی متون علمی، ترجمه تخصصی متون حقوقی، ترجمه تخصصی متون بازرگانی، ترجمه تخصصی متون ادبی، ترجمه تخصصی متون فقه و علوم اسلامی، ترجمه تخصصی متون سیاسی، ترجمه تخصصی متون معماری، ترجمه تخصصی متون عمران، ترجمه تخصصی متون زیست شناسی، ترجمه تخصصی متون زمین شناسی و معدن، ترجمه تخصصی متون علوم انسانی، ترجمه تخصصی متون شیمی، ترجمه تخصصی متون فیزیک، ترجمه تخصصی متون برق و الکترونیک، و مخابرات، ترجمه تخصصی متون کامپیوتر، ترجمه تخصصی متون پزشکی، ترجمه تخصصی متون مالی و بانکی، ترجمه تخصصی متون نفت،  گاز، و پتروشیمی، ترجمه تخصصی متون هنر، ترجمه تخصصی متون دامپزشکی، ترجمه تخصصی وب سایت ها و ترجمه تخصصی وبلاگ ها.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق آدرس ای میل ذیل و یا شماره تماس ارائه شده با ما در ارتباط باشید.

avatalktrans@gmail.com

شماره تماس: 09305027861